HA5 ÇALIŞ

Foça Mahallesi

Yergüzler Caddesi No: 59/4

48300 Fethiye - Muğla

© 2017 HABEŞ SPOR MERKEZİ. Tüm hakları saklıdır

  • Facebook - Ha5Spor
  • Instagram'da HA5

HA5 LİKYA

Babataşı Mahallesi

794. Sokak Likya Sitesi

48300 Fethiye - Muğla

Çok yakında

Taşyaka, Marmaris ve Bodrum'dayız. 

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

KALİTE ve BAŞARI

TESADÜF DEĞİLDİR

SİZİ DİNLİYOR, BİRLİKTE İLERLİYORUZ.

DEĞERLİ SPORSEVERLER,

 

HA5 Spor Kulüplerinin başlangıcı 1984 yılına, Kocaeli İzmit'te kurulan ilk kulübe dayanıyor. Bir azim ve başarı abidesi, Dünya ve Avrupa Karate şampiyonumuz Milli sporcu Ömer Habeş; yıllar sonra Fethiye'de de çocuklar ve yetişkinler için tüm kuşaklarda Karate eğitimleri vermek üzere "Habeş Spor Kulübü”nü kuruyor.

HA5 Spor Kulübü olarak kısa zamanda çocuklar ve yetişkinlerden oluşan geniş bir öğrenci kitlesine ulaştık, sporcularımızla ulusal ve uluslararasında onlarca başarıya imza attık. Büyüyen sportif hedeflerimiz doğrultusunda, spor salonlarımızda , amatör ve profesyonel tüm sporcularımızın, fitness, body building, yüzme, reformer, zumba, plates, spinning, yoga, lowerbody, crunch functional traning,  Personal Training, Modern Dans, Sauna, Karete, vb. alanlardaki  ihtiyaçlarına da cevap vermek gerekiyordu, Bu amaçla spor salonlarımızı bunları karşılayacak şekilde düzenlemelere gittik.

2016 yılına geldiğimizde ise Fethiye'de giderek artan ilgiye cevap verebilmek ve sporu daha geniş kitlelere yayabilmek için önemli bir karar aldık ve  "HA5 YAŞAM VE SPOR KULÜPLERİ" konseptini oluşturduk.

 

Hedef; sırası ile Fethiye, Marmaris, Bodrum, Muğla'nın diğer ilçeleri ve diğer illerde tüm sporseverleri HA5 YAŞAM VE SPOR KULÜPLERİ ile buluşturmak, spor salonlarımızda sağlıklı, özgüvenli, mutlu nesiller yetişmesine katkıda bulunmak.

HA5 Yaşam ve Spor Kulüpleri Yönetimi

1150

Üyemiz

2

9

13

Taşyaka, Marmaris ve

Bodrum çok yakında..

EKİBİMİZ

HA5 YAŞAM VE SPOR KULÜPLERİ Danışman ve Antrenörlerinin tamamı alanlarında uzman kişlerdir. Unutmayın!. Sağlıklı olma temel amacı ile yapılan spor ciddiyet ve uzmanlık gerektirir.